Adenya Resort Hotels & Spa Resmi Web Sitesidir | Helal Belgeli İslami

KADINLAR İSKELESİ

YENİLENDİ

Adenya: "Kadınlara Özel Kadınlara Güzel" mottosuyla özgürlük, konfor ve keyif vaadediyor. Yenilenen kadınlar plajında hiçbir yerde olmayan bir iskele deneyimi tasarladık. Artık çok daha geniş bir alanda denize girebilir, yepyeni salıncak ve şezlongların üzerinde güneşin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Kadınlar İskelesi Yenilendi
Akdeniz Akşamları Konsepti

AKDENİZ
AKŞAMLARI

KONSEPTİ

Akdenize gelipte “Akdeniz Akşamlarını” yaşamamak olmaz. Geleneksel eğlence anlayışının dışında bir konsept sizleri bekliyor. Sahilimizde gerçekleştirilecek olan etkinliklerde; sokak şarkıcıları ve performans dansçıları yer alacak. Üstelik kamp ateşi ışığında, harika yakamoz manzarası sizleri bekliyor.

Çocuklarınız Bize Emanet

2020 itibariyle bakıcı hizmetimizde, geliştirmelere gidiyoruz. Artık çocuklarınızı; pedagog eğitimi almış uzmanlarımıza emanet edebileceksiniz. Üstelik sizin talepleriniz doğrultusunda, onunda gün içerisinde yapacağı etkinlikler belirlenecek. Zihin açıcı workshoplar ve eğlence dolu aktiviteler sadece Adenya’da.

Aile Plajını Taşıdık

SÜRPRİZ!

AİLE PLAJINI
TAŞIDIK

Siz istediniz biz yaptık. Gelen talepler doğrultusunda ailenizle daha eğlenceli vakit geçirmeniz için aile plajını değiştiriyoruz. Mısır kumlarıyla kaplı; dalga kıranı olan, iskelelesi ve snack barlarıyla fark yaratan erkek plajımız, artık aile plajı olarak yeniden şekillenecek. Bunun yanı sıra tüm hassasiyetleriniz doğrultusunda erkekler plajı yeni yerine taşınacak ve özel korunaklı paravanlarla dizayn edilecektir.

EĞLENCENİN

DOZU ARTTI

Yeni oyun alanları, yeni müzik listeleri ve yeni animasyon ekibimiz sizlerle. Genişletilmiş oyun alanları ve yeni performans şovlarıyla ilk kez Adenya’da göreceğiniz aktiviteler, 2020 yazında.

Eğlencenin Dozu Arttı
Master Lezzet Master Şef

MASTER LEZZET

MASTER ŞEF

Yeni yıla yeni şeflerle giriyoruz. Artık A’la Carte lezzeti, açık büfemizde de yer alacak. Helal ürün mutfağının en uzman şeflerini bünyemize dahil ettik. Sağlık ve lezzet dengesinin korunduğu yeni lezzetler, sizlerle.

Adenya Hotels Instagram
#
ADENYAHOTELSTR
Adenya Blog

BLOG

Bizi takip edin...

DEVAMI
Adenya Telefon
Adenya Map
Adenya Rezervasyon